audi

Czy wypożyczony samochód może być dobry?

Klient wypożyczalni samochodów ma przede wszystkim do wyboru wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy.

Wypożyczenie
krótkoterminowe
Wypożyczenie
długoterminowe
Czas wynajmu: od 1 do 30 dni Czas wynajmu: minimum 24 miesiące
Opcja doskonała dla klientów,indywidualnych Propozycja głównie dla przedsiębiorstw

Warto dodać, że z reguły oferowany jest także wynajem średnioterminowy.

Wybór najlepszej oferty

Zanim zdecydujemy się na współpracę z wypożyczalnią samochodów, warto zapoznać się z propozycjami kilku firm, zwracając uwagę na:

  • warunki umowy (zakres ubezpieczenia, limity kilometrów, kaucja),
  • ceny,
  • dostępne modele samochodów.

Nie ma wątpliwości, że korzystanie z usług wypożyczalni aut może okazać się opcją bardzo korzystną finansowo, a także wygodną i komfortową, jednak tylko wtedy, gdy rzeczywiście wybierzemy najlepszą ofertę. Warto poświęcić parę chwil i, najlepiej za pośrednictwem Internetu, zapoznać się z tym, co proponują przedsiębiorstwa z obszaru, rejonu, który nas interesuje.

Na co zwracać uwagę?

Mercedesy z wypożyczalniTrzeba wspomnieć, że niektóre wypożyczalnie nie przewidują kilometrowych ograniczeń, inne wręcz przeciwnie. Przykładowo, limit może wynosić 100 kilometrów na dzień, a jego przekroczenie wiązać się z dodatkowymi opłatami. Co więcej, często zakres ubezpieczenia nie jest wystarczający, warto mieć to na uwadze i przed podpisaniem umowy rozważyć wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, na przykład obejmującego podwozie. Ceny z reguły będą tym niższe, im dłuższy czas wynajmu. Wypada również zastanowić się, w jakim celu wypożyczamy auto i sprawdzić, czy określona Firma spełni nasze oczekiwania w tym zakresie. Niektórym klientom zależy na małym, miejskim aucie, inni stawiają na przestronny, komfortowy i rodzinny pojazd, a jeszcze inni potrzebują samochodu dostawczego. Jeżeli chodzi o wynajem samochodów w Poznaniu>, warto zwrócić uwagę na ofertę Wypożyczalni Auto Blak, dostępną na ich stronie. Firma proponuje na tyle bogaty i zróżnicowany wachlarz aut, że każdy może postawić na model spełniający określone kryteria. Rozbudowana flota obejmuje wyłącznie nowe modele aut, a na dodatek usługi świadczone są przez całą dobę. Co ważne, zawsze przed zawarciem z wypożyczalnią umowy trzeba upewnić się i dokładnie sprawdzić:

  • czy bezbłędnie określono strony umowy,
  • czy właściwie wskazano termin wynajmu,
  • czy wskazany w umowie numer rejestracyjny i VIN jest zgodny ze stanem rzeczywistym,
  • czy umowa nie zawiera niekorzystnych zastrzeżeń.