yellow

Długoterminowy wynajem aut – to się opłaca. Sprawdź dlaczego!

Najczęściej na wynajem samochodów stawiamy w podróży. Mowa o sytuacjach, w których podróżujemy samolotem czy pociągiem i na miejscu zależy nam na mobilności oraz możliwości sprawnego przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Osoby, które nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez samochodu, czy to w życiu zawodowym, czy prywatnym, mogą postawić na propozycję wypożyczalni samochodów wtedy, gdy prywatne cztery kółka doznają awarii i muszą spędzić jakiś czas w warsztacie mechanika samochodowego. Wreszcie, obecnie wiele firm wybiera wynajem samochodów osobowych czy dostawczych zamiast opcji leasingu. Okazuje się bowiem, że jest ona znacznie korzystniejsza. Jeżeli Warszawa to miasto, w którym prowadzisz swoją działalność, oferta wypożyczalni Auto Blak wpisze się w twoje oczekiwania.

audi

Opcje wynajmu samochodu

Generalnie firmy zajmujące się wynajmem samochodów proponują opcję krótkoterminową, średnioterminową oraz długoterminową.

Kryteria Wynajem krótkoterminowy Wynajem średnioterminowy Wynajem długoterminowy
Czas trwania Od 1 do 30 dni Od 30 dni do 24 miesięcy Więcej niż 24 miesiące
Dla kogo? Głównie dla klientów indywidualnych Doskonały dla pracowników na okresie próbnym Świetna opcja dla małych i dużych przedsiębiorstw

porshe

Korzyści z wynajmu samochodu

Dzięki temu, że firmy zajmujące się wynajmem samochodów osobowych czy dostawczych proponują różne opcje współpracy, każdy klient może postawić na tę, która spełnia jego indywidualne oczekiwania i wymagania. Jak już wspomniano, z wynajmu długoterminowego korzystają klienci prowadzący firmę, w której odpowiednia flota aut jest nieodzowna. Warto podkreślić, że obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie długoterminowe, rezygnując tym samym z opcji leasingu. Okazuje się bowiem, że skorzystanie z usług jakie oferuje wypożyczalnia samochodów to gwarancja, że:

  • zdolność kredytowa nie będzie sprawdzana,
  • zdolność kredytowa nie będzie sprawdzana,

jesien

Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się z ofertami kilku firm i wybrać tę, która jest najbardziej atrakcyjna. Warto zwrócić uwagę na propozycję Firmy Auto Blak, z którą zapoznać się można na stronie www. Obszarem jej działania jest Warszawa. Klienci mogą liczyć na outsourcing, a także możliwość wynajmu aut fabrycznie nowych.

Jeżeli chodzi o wynajem średnioterminowy to stanowi on doskonałą alternatywę dla firm, które chcą w pojazdy wyposażyć osoby zatrudnione na okres próbny. Warto zauważyć, że sprawdzone i cenione firmy proponują szeroki wachlarz rozmaitych modeli aut, każdy może więc postawić na samochód wpisujący się w indywidualne oczekiwania i wymagania. Wypada wspomnieć, że Auto Blak, wypożyczalnia aut, której siedziba znajduje się w Warszawie, zapewnia miedzy innymi:

  • zimowe ogumienie w okresie od listopada do marca,
  • całodobowe wsparcie działu technicznego w sytuacjach awaryjnych, zarówno na terenie kraju, ja i za granicą.

Wreszcie, na wypożyczenie krótkoterminowe może postawić klient, który planuje kilkudniowy wyjazd wakacyjny bądź służbowy.

2-auta