steering-wheel-801994_1920

Jakie dodatkowe wyposażenie oferują wypożyczalnie?

Procedura wypożyczania samochodu jest nieskomplikowana i nie zabiera dużo czasu. Większość firm daje możliwość dokonywania rezerwacji wybranych samochodów za pośrednictwem Internetu. Warto sprawdzić, co proponują firmy działające w określonym obszarze, porównać oferty i wybrać tę, która odpowiada indywidualnym preferencjom i oczekiwaniom. Przed podpisaniem umowy trzeba ją koniecznie dokładnie, punkt po punkcie, przeczytać. Chodzi o to, by zapoznać się ze szczegółami warunków najmu, a także upewnić się, czy wszystkie zawarte w umowie dane zgadzają się ze stanem faktycznym (przede wszystkim dane osobowe, dane dotyczące auta, między innymi numer rejestracyjny czy numer VIN).

Samochód z oferty wypożyczalni
Wypada zwrócić uwagę na zakres proponowanego przez wypożyczalnię ubezpieczenia. Zazwyczaj wypożyczalnie samochodów wymagają, by klienci zwracali auta z pełnym bakiem paliwa, jednak warto potwierdzić, czy ta zasada obowiązuje także w przypadku przedsiębiorstwa, z którym chcemy umowę zawrzeć. Pamiętajmy także o tym, że pracownik wypożyczalni powinien w momencie podpisywania umowy sporządzić protokół. Wszelkie uszkodzenia, zarysowania powinny być w nim uwzględnione, by klient nie został później posądzony o ich spowodowanie.

Samochód na miarę indywidualnych potrzeb

Front wynajętego auta
Z usług wypożyczalni samochodów warto korzystać przede wszystkim dlatego, że można postawić na auto dostosowane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i wymagań. Firmy proponują auta z atrakcyjnym wyposażeniem dodatkowym, więc, na przykład, jeżeli potrzebujesz samochodu z nawigacją GPS, z pewnością nie będzie problemu, by takie wynająć. Firmy z reguły oferują szeroki wachlarz przeróżnych modeli i marek pojazdów. Nie brakuje aut dużych, przestronnych i komfortowych, idealnych na rodzinne wakacje. Dostępne są również samochody mniejsze, ekonomiczne, które świetnie nadają się do jazdy miejskiej. Klienci mają do wyboru modele zupełnie nowego, a także nieco starsze, kilkuletnie. Zainteresowaniem cieszą się również wypożyczalnie busów.